KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13693385
nr 1369 3385
Edward Smith
(f. 1923), USA
Akvarell, Bridge+ Construction, Signerad. Daterad -56. Bladets mått: 74x53 cm
Kondition: löst blad, smärre revor
Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:19:58
21/12 17:18:13
300 kr
21/12 18:39:04